Logo Gmina Krasnopol

News

Informacja dotycząca mikroinstalacji fotowoltaicznych

28.09.2015

Spółka Twoja Energia Sp. z o.o. poszukuje na terenie Gminy Krasnopol osób indywidualnych oraz przedsiębiorców zainteresowanych posiadaniem własnych mikroinstalacji fotowoltaicznych. Dzięki wykorzystaniu środków pochodzących z unijnych dotacji będziemy mogli zaoferować mieszkańcom wybranych gmin  województwa podlaskiego zakup instalacji  fotowoltaicznych na warunkach bardziej korzystnych niż wdrażany obecnie program „Prosument " w części skierowanej do osób fizycznych.

Uwzględniając zobowiązania podatkowe wynikające z uzyskania dotacji w programie „Prosument" oraz prowizję pobieraną w związku z udzieleniem takiego dofinansowania realny  poziom  wsparcia w programie „Prosument" wynosi około 30%. W ramach programu wsparcia przygotowanego przez spółkę Twoja Energia  cena zakupu instalacji fotowoltaicznej wyniesie  mniej niż 3.500 zł netto za kW i będzie o około 35% niższa od cen określonych w regulaminie programu „Prosument". Ponadto klienci, którzy wezmą udział w programie spółki  Twoja Energia będą mogli korzystać z taryf gwarantowanych za zasadach określonych w ustawie o odnawialnych źródłach energii. W przypadku dofinansowania inwestycji w programie  „Prosument" możliwość skorzystania z taryf gwarantowanych jest wyłączona.  Program spółki Twoja Energia umożliwi skrócenie okresu zwrotu inwestycji nawet do 5 lat (dla porównania okres zwrotu inwestycji  finansowanej  w  ramach programu „Prosument"  wynosi  8  lat).  Program  wsparcia  spółki  Twoja  Energia  jest dostępny zarówno dla osób fizycznych, jak i przedsiębiorców.

Dzięki współpracy z bankiem Credit Agricole możemy zaoferować naszym klientom sfinansowanie obniżonych kosztów zakupu instalacji.

Warunkiem  wzięcia  udziału w  programie jest  zawarcie  umowy  ze spółką  Twoja  Energia  do  końca listopada 2015 r. Zawarcie umowy nie spowoduje powstania jakichkolwiek zobowiązań finansowych po stronie klienta  do czasu za kończenia procesu pozyskiwania środków unijnych oraz rozpoczęcia realizacji  inwestycji.

Osoby  działające  w  imieniu  spółki  Twoja  Energia  posiadają  wieloletnie doświadczenie w  realizacji projektów inwestycyjnych związanych z OZE oraz w skutecznym pozyskiwaniu dofinansowania na realizowane projekty.

 

Więcej informacji na stronie: http://www.twojaenergia.pl/

Wójt gminy zaprasza

Karol Szrajbert

Przyjęcia interesantów:
Wójt Gminy Krasnopol przyjmuje interesantów w każdy poniedziałek, w godzinach od 8.00 do 16.00. Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, interesanci przyjmowani są w następnym dniu roboczym.

Urząd Gminy Krasnopol

ul. Wojska Polskiego 4
16-503 Krasnopol
tel./fax: 87 516-40-10
e-mail: ugkras@op.pl


WAŻNE: Od 2020 roku opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi należy uiszczać na indywidualny rachunek bankowy. Informację o numerze rachunku można uzyskać w urzędzie.


Nr konta bankowego na który należy uiszczać podatki, opłaty lokalne inne niż za odpady komunalne, opłatę skarbową :

Bank Spółdzielczy Suwałki  24 9359 0002 0003 1440 2011 0003

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

lipiec 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.